| BrendDayang | Dubina sedišta21 cm | Gabarit93 x 56,5 cm (DxŠ) |
| Maksimalno opterećenje120 kg | MaterijalČelik | Prečnik točkova10.2 cm |
| Širina46 cm (sedište), 56.5 cm (jastuk) | Težina proizvoda10 kg | TipŠetaci-rolatori |
Šetališni štapovi sa podlaktičnom potporom Dayang DY04972 — ovo je stabilnost, komfor i samopouzdanje u kretanju. Ovi šetališni štapovi su stvoreni za korisnike kojima je potrebna pouzdana podrška i dodatna potpora. Zahvaljujući čvrstoj čeličnoj konstrukciji na četiri točka (stražnji par je opremljen kočnicama), mekoj podlaktičnoj potpori i uklonjivom sedištu, proizvod obezbeđuje komfor i bezbednost pri kretanju kako u zatvorenom prostoru tako i napolju. U konstrukciji je takođe predviđena pogodna kuka za lične stvari. Ovaj model je odličan izbor za ljude sa ograničenom pokretljivošću, koji prolaze kroz rehabilitaciju i starije osobe kojima je potrebna pomoć u kretanju i mogućnost odmora po potrebi.
Karakteristike:
- Čvrsti čelični ram: stabilna i izdržljiva konstrukcija, proračunata na dugotrajnu upotrebu.
- Podesiva podlaktična potpora (100–124 cm): 8 nivoa visine omogućavaju podešavanje udobne podrške prema individualnim potrebama.
- Meka podlaktična potpora: obloga od gustog kožoprivrednog materijala sa mekim punjenjem.
- Pokretljivi točkovi (102 mm): točkovi su okretni radi lakšeg upravljanja, stražnji sa kočnicama — za pouzdano fiksiranje pri zaustavljanju.
- Dodatni elementi: uklonjivo meko sedište, kuka za lične stvari.
Tehničke karakteristike:
- Tip rama: čelični
- Boja rama: siva metalik
- Težina: 10 kg
- Širina sedišta: 46 cm, širina jastuka: 56,5 cm
- Dubina sedišta: 21 cm
- Visina podlaktične potpore: 100-124 cm (8 položaja/korak 3,5 cm)
- Visina sedišta: 53 cm
- Rastojanje unutar podlaktične potpore: 35 cm
- Ukupna širina: 56,5 cm
- Dužina: 93 cm
- Nosivost: 120 kg
- Prečnik točkova: 102 mm
- Karakteristike: kuka za stvari
| Brend | Dayang |
|---|---|
| Dubina sedišta | 21 cm |
| Gabarit | 93 x 56,5 cm (DxŠ) |
| Maksimalno opterećenje | 120 kg |
| Materijal | Čelik |
| Prečnik točkova | 10.2 cm |
| Širina | 46 cm (sedište), 56.5 cm (jastuk) |
| Težina proizvoda | 10 kg |
| Tip | Šetaci-rolatori |
| Visina od poda do ručki | 100-124 cm (8 položaja/korak 3,5 cm) |
-
Još uvek nije bilo pitanja