| BrendDayang | Dužina68 cm | MaterijalČelik |
| Nosivost120 kg | Prečnik točkova12.7 cm / 7.62 cm | Širina58 cm |
| Težina proizvoda26,5 kg (stolica), 10 kg (dizalica) | TipStolica sanitarna sa električnom regulacijom visine i podizačem | Veličina sedišta49 x 40-60 x 43 cm |
Sanitarni stolica sa električnom regulacijom visine i podizačem Dayang DY077602(2)-46 / DY079003 — ovo je multifunkcionalno rešenje za negu, presadivanje i sanitarnе procedure. Stolica kombinuje funkcije sanitarnog stolа, podizača i mobilnog sredstva za kretanje. Pogodna je za korišćenje kako kod kuće, tako i u ustanovama, olakšavajući svakodnevnu negu osoba sa ograničenom pokretljivošću. Uređaj je opremljen električnim sistemom za podešavanje visine sedišta i dodatnim električnim podizačem sa podesivim uglom nagiba. Zahvaljujući dobro osmišljenoj konstrukciji, stolica obezbeđuje sigurno i udobno presadivanje sa kreveta na invalidska kolica, na toalet ili u tuš kabinu. Kompaktne dimenzije omogućavaju njegovu upotrebu čak i u uslovima ograničenog prostora.
Karakteristike:
- Električna regulacija visine sedišta (od 40 do 60 cm): obezbeđuje adaptaciju prema specifičnim potrebama korisnika.
- Integrisani električni podizač: pojednostavljuje presadivanje i negu, ugao nagiba rama do 45°, visina podizanja se reguliše u pet opsega 110-145 cm, 115-150 cm, 120-155 cm, 125-160 cm, 130-165 cm (u odnosu na sedište).
- Čelični ram sa brzorastavljivom konstrukcijom sedišta: podnosi opterećenje do 120 kg i lako se sklapa za skladištenje ili transport.
- Udobno sedenje: sedište sa mekanom neklizajućom jastučicom (49×43 cm) sa naslonom, naslonima za ruke i podnožnikom doprinosi udobnom sedenju i dodatnoj potpori prilikom presadivanja i kretanja.
- Sanitarna oprema: skidiva posuda je praktična za korišćenje i lako se čisti.
- Upravljivost i stabilnost: zadnji točkovi (127 mm) i prednji (76,2 mm) obezbeđuju glatko kretanje po podu i tepisima.
- Kompaktne dimenzije: širina omogućava prolazak kroz uska vrata, što je naročito važno za korišćenje u kućnim uslovima.
- Funkcionalnost: koristi se pored kreveta, kauča, invalidskih kolica, umivaonika, a takođe može da zameni stacionarni WC šolju.
Podizač:
- Pogon: električni
- Kapacitet baterije: 25.2V/2.5AH
- Snaga motora: 6000N
- Hod motora: 13 cm
- Gornja tačka podizanja (od sedišta bez jastučića): 5 položaja sa korakom od 5 cm (110-145 cm, 115-150 cm, 120-155 cm, 125-160 cm, 130-165 cm)
- Podesivi ugao nagiba rama podizača: 45°
- Materijal rama za podizanje: čelik
- Težina: 10 kg
Tehničke karakteristike:
- Tip rama: sklopiva sa brzorastavljivom konstrukcijom sedišta, čelična
- Težina: 26,5 kg
- Širina sedišta: 49 cm
- Dubina sedišta: 43 cm
- Visina sedišta: 40-60, visina jastučića - 5 cm
- Visina naslona: 37 cm
- Visina ručki (od poda): 88-108 cm
- Ukupna širina: 58 cm
- Dužina: 68 cm
- Nosivost: 120 kg
- Prečnik točkova: 127 mm/76,2 mm
| Brend | Dayang |
|---|---|
| Dužina | 68 cm |
| Materijal | Čelik |
| Nosivost | 120 kg |
| Prečnik točkova | 12.7 cm / 7.62 cm |
| Širina | 58 cm |
| Težina proizvoda | 26,5 kg (stolica), 10 kg (dizalica) |
| Tip | Stolica sanitarna sa električnom regulacijom visine i podizačem |
| Veličina sedišta | 49 x 40-60 x 43 cm |
| Visina naslona | 37 cm |
-
Još uvek nije bilo pitanja