Stolica-katalika invalidska Assure Medical AL-BL03E
Na lageru
Šifra proizvoda: 8696-11
Assure Medical
Proizvođač
25,800 RSD
Oslobođen poreza: 25,800 RSD
Specifikacija
| BrendAssure Medical | Dubina sedišta40 cm | Materijal ramaAluminijum |
| Prečnik prednjih točkova20.3 cm | Prečnik zadnjih točkova30.5 cm | Širina sedišta48 cm |
| TipStolica-kolica invalidska | Visina naslona48 cm |
Kratak opis
Invalidska kolica Assure Medical AL-BL03E — pouzdana i laka invalidska kolica, napravljena za udobnost korisnika i praktičnost pratioca. Idealno su za korišćenje kako kod kuće, tako i u medicinskim ustanovama. Zahvaljujući sklopivoj konstrukciji rama i naslona, kolica se lako transportuju i skladište, a čvrsti materijali obezbeđuju dug vek trajanja.
Pronašli jeftinije?
Opis
Karakteristike:
- Sklopivi aluminijumski ram: čvrsta, laka i stabilna konstrukcija težine samo 13,5 kg, praktično se sklapa za skladištenje i transport.
- Kompaktnost u sklopljenom stanju: širina samo 26 cm, praktično za čuvanje čak i u ograničenom prostoru.
- Udobno sedište: najlonska presvlaka sedišta i naslona (48×40 cm) je čvrsta, prozračna i laka za održavanje.
- Fiksni nasloni za ruke: obezbeđuju stabilnu potporu prilikom sedanja i vožnje.
- Nasloni za noge koji se preklapaju i brzo skidaju, sa kaiševima za potkolenice: lako se podešavaju na željenu dužinu (39 cm) i povećavaju bezbednost tokom kretanja.
- Nasloni za stopala koji se preklapaju: omogućavaju udobno postavljanje nogu i brzo oslobađanje prostora prilikom sedanja.
- Sklopivi naslon: pojednostavljuje transport i štedi prostor pri skladištenju.
- Praktičnost za pratioce: na ručkama su postavljeni kočnici koji obezbeđuju kontrolu kretanja i fiksiranje kolica na mestu.
- Točkovi:
– Zadnji poliuretanski (305 mm) — obezbeđuju glatko kretanje po različitim tipovima površina.
– Prednji od PVC-a (203 mm) — upravljivi i stabilni, doprinose lakom okretanju.
Tehničke specifikacije Stolica-katalika invalidska Assure Medical AL-BL03E
Karakteristike
| Brend | Assure Medical |
|---|---|
| Dubina sedišta | 40 cm |
| Materijal rama | Aluminijum |
| Prečnik prednjih točkova | 20.3 cm |
| Prečnik zadnjih točkova | 30.5 cm |
| Širina sedišta | 48 cm |
| Tip | Stolica-kolica invalidska |
| Visina naslona | 48 cm |
Utisci 0
Pitanja i odgovori 1
-
ИИван20 Oktobra, 2025
Вопрос вопрос вопрос
Odgovor administratora 21 Oktobra, 2025Ответ ответ ответ
21 Oktobra, 2025