Stol sanitar sa električnom regulacijom visine Dayang DY01118(5)L-46
Specifikacija
| BrendDayang | Dužina72 cm | MaterijalČelik |
| Nosivost100 kg | Prečnik točkova12.7 cm / 7.62 cm | Širina56 cm |
| Težina proizvoda22 kg | TipStolica sanitarna sa električnom regulacijom visine | Veličina sedišta46 x 40 x 46-74 cm (ŠxGxV) |
Kratak opis
Sanitarni stolac sa električnom regulacijom visine Dayang DY01118(5)L-46 — ovo je savremeni multifunkcionalni stolac sa električnim pogonom, napravljen za negu ljudi sa ograničenom pokretljivošću. On pojednostavljuje svakodnevnu negu u kućnim i stacionarnim uslovima, olakšavajući presađivanje iz kreveta u kolica, kretanje do umivaonika, toaleta ili stola. Takođe može da se koristi kao mobilni toalet zahvaljujući ugrađenoj sanitarnoj opremi. Kompaktna sklopiva konstrukcija omogućava korišćenje stolca čak i u uslovima ograničenog prostora, prolazeći kroz uske vrata.
Pronašli jeftinije?
Opis
Karakteristike:
- Električna regulacija visine sedišta (od 46 do 74 cm): upravljanje se obavlja pomoću daljinskog upravljača, omogućavajući odabir optimalnog položaja za konkretnu situaciju ili korisnika.
- Čelični ram sa brzo-skidivim sedištem: čvrsta i stabilna konstrukcija, sklapa se za transport i skladištenje.
- Komforno sedenje: sedište sa mekom neklizajućom podlogom (širine 46 cm i dubine 40 cm) sa naslonom, naslonima za ruke i podnožnikom doprinosi udobnom sedenju i dodatnoj podršci pri presađivanju i kretanju.
- Sanitarna oprema: skidiva posuda je praktična za korišćenje i lako se čisti.
- Upravljivost i stabilnost: zadnji točkovi (127 mm) i prednji (76,2 mm) obezbeđuju glatko kretanje po podu i tepisima.
- Kompaktne dimenzije: širina omogućava prolazak kroz uske vrata, što je naročito važno za korišćenje u kućnim uslovima.
- Funkcionalnost: koristi se pored kreveta, kauča, invalidskih kolica, umivaonika, a takođe može da zameni stacionarni WC šolju.
Tehničke karakteristike:
- Tip rama: sklopiva sa brzo-skidivom konstrukcijom sedišta, čelična
- Težina: 22 kg
- Visina ručki (od sedišta): 87-115 cm
- Širina sedišta: 46 cm
- Dubina sedišta: 40 cm
- Visina sedišta: 46-74 cm, visina jastuka - 5 cm
- Visina naslona (bez jastuka): 37 cm
- Ukupna širina: 56 cm
- Ukupna dužina: 72 cm
- Nosivost: 100 kg
- Prečnik točkova: 127 mm/76,2 mm
Tehničke specifikacije Stol sanitar sa električnom regulacijom visine Dayang DY01118(5)L-46
Karakteristike
| Brend | Dayang |
|---|---|
| Dužina | 72 cm |
| Materijal | Čelik |
| Nosivost | 100 kg |
| Prečnik točkova | 12.7 cm / 7.62 cm |
| Širina | 56 cm |
| Težina proizvoda | 22 kg |
| Tip | Stolica sanitarna sa električnom regulacijom visine |
| Veličina sedišta | 46 x 40 x 46-74 cm (ŠxGxV) |
| Visina naslona bez jastuka | 37 cm |
Utisci 0
Pitanja i odgovori 0
-
Još uvek nije bilo pitanja