Šetalice Dayang DY04966L(S)
Specifikacija
| BrendDayang | Dužina42 cm | Maksimalno opterećenje100 kg |
| MaterijalAluminijum | Širina51 cm | Težina proizvoda1.4 kg |
| TipHodalice | Visina od poda do ručki52-62 cm (5 položaja/korak 2,5 cm) |
Kratak opis
Štake Dayang DY04966L(S) — ovo je pouzdana podrška i samopouzdanje u svakom koraku. Ove lagane sklapajuće štake namenjene su deci kojoj je potrebna pomoć pri kretanju. Promišljena konstrukcija sa podešavanjem visine, ergonomskim ručkama sa protivklizajucim navlakama obezbeđuje udobnost i bezbednost pri korišćenju kako u zatvorenom prostoru tako i napolju.
Pronašli jeftinije?
Opis
Karakteristike:
- Lagana sklopiva aluminijumska rama: stabilna, izdržljiva i praktična za transport.
- Podesiva visina (52–62 cm): pet nivoa podešavanja omogućavaju prilagođavanje štake visini deteta.
- Ergonomske ručke: sa mekim navlakama — prijatne na dodir i ne klize.
- Protivklizajući vrhovi na nogama: obezbeđuju pouzdan kontakt sa podlogom i stabilnost pri kretanju.
- Kompaktna veličina (razmak između ručki — 27 cm): idealno pristaje deci, ne zauzimaju mnogo mesta.
- Bezbednost: glatki ivice i odsustvo oštrih elemenata.
Tehničke karakteristike:
- Tip rama: sklopiva, aluminijumska
- Boja rama: siva metalik
- Težina: 1,4 kg
- Visina ručki (od poda): 52-62 cm (5 položaja/korak 2,5 cm)
- Razmak između ručki: 27 cm
- Širina: 51 cm
- Dužina: 42 cm
- Nosivost: 100 kg
- Režim: bez koraka
Tehničke specifikacije Šetalice Dayang DY04966L(S)
Karakteristike
| Brend | Dayang |
|---|---|
| Dužina | 42 cm |
| Maksimalno opterećenje | 100 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Širina | 51 cm |
| Težina proizvoda | 1.4 kg |
| Tip | Hodalice |
| Visina od poda do ručki | 52-62 cm (5 položaja/korak 2,5 cm) |
Utisci 0
Pitanja i odgovori 0
-
Još uvek nije bilo pitanja